Najnovšie recenzie zo sekcie Klietky a voliéry

Inter Zoo Nina 54x34x75 cm

Inter Zoo Elena 54x39 x 71cm

Overený zákazník Abc-Zoo.sk Overený zákazník

Pridané: 2. júna 2014

Zakúpený v Abc-Zoo.sk

• Priestorná klietka, jednoduché čistenie.
  • Držiak na klietke, ktorý má slúžiť na prepravu resp. zavesenie, je na tak veľkú a ťažkú klietku slabý.
  • Bidielka nesedia dobre v klietke. Sú kratšie ako šírka klietky, čo si vyžadovalo dosť pracné ukotvovanie.

+ Klietka je priestorná a dobre a jednoducho sa čistí.

- Držiak na klietke, ktorý má slúžiť na prepravu resp. zavesenie, je na tak veľkú a ťažkú klietku slabý.
- Bidielka nesedia dobre v klietke. Sú kratšie ako šírka klietky, čo si vyžadovalo dosť pracné ukotvovanie.

Anonym Anonym

Pridané: 27. februára 2013

• Veľka
  • Skvelá výbava
  • Kvalitna

Skvelá klietka za skvelú cenu, ma slušnú výbavu, perfektnú kvalitu. Výborna pre zebričky andulky kanárikov a nejake menšie vtáky, nevhodná pre papagajov

Overený zákazník Pet24 Overený zákazník

Pridané: 24. januára 2013

Zakúpený v Pet24

Kvalitný produkt dobrej značky za výbornú cenu.

Overený zákazník ERZO Overený zákazník

Pridané: 18. novembra 2012

(naposledy upravené 18. novembra 2012)

Zakúpený v ERZO

• mala
  • lacna
  • rychle dorucenie
  • kam mam zakvacit zrkadielko so zvoncekom

velmi dobry produkt

Ferplast Nota 82x58x166 cm

Ferplast Nota 82x58x166 cm

Anonym Anonym

Pridané: 25. decembra 2011

• veľkosť, ľahké poskladanie, je veľmi pekná, zaujímavé riešenie kŕmitka ale má aj nevýhody (viď "proti")
  • len to krmitko ale to je asi len naša osobná nevýhoda, lebo aj keď je to podľa mňa výborný vynález, moje vtáky sa toho boja a jedia tak, že sa blízko držia mreží voliéry a odtial sa načahujú po krmivo. Ešte jedno také malé a zanedbatelné negatívum je že neni kde zavesiť hojdačku, resp. neni o čo ju prichytiť nakolko je tam strieška, mohli by byť v ponuke také silné magnety s očkom na ktoré by sa hojda napojila.

voliera je skvela, odporúčam, dokonca ani s doručením neboli žiadne problémy (cez internetový obchod pet24.sk) len by bolo fajn keby miesto toho krmitka vymysleli nejaku stenu provizornu, pre užívateľov ako som ja - źe by použivali iné kŕmitko (nemôžem ho odtial vybrať lebo by ostal veľký otvor prázdny cez ktorý by vtáčky ušli)

Zobrazujem 281 - 286 zo 286 recenzií 1...11 12 13 14 [ 15 ]