vidaXL Voliéra pre vtákov, drevená, 65x63x165 cm

• , zakúpené v vidaXL

Vizuálne veľmi pekná voliéra,. Nevhodné drevoskutky , veľmi hrubé štiepia pri zašrubovaní latky, dokúpil som tenké drevoskrutky. Musel som spevniť stred voliéry priečnou latkou. Hranolčeky mali byť nadvrtané na drevoskrutky. Niektoré hranolčeky boli prasknuté. Nevhodné uzatváranie dvierok drievkami , som musel riešiť kovovými západkami. Spodná časť vyťahovacia bola rozpadnutá musel som ju zošrubovať drevoskrutkami. Po vytiahnutí zasuvky vtáctvo môže vyletieť preto som musel zospodu pod zásuvku namontovať preglejku. Rebrík pre exotické vtáctvo nevhodný, musel som dokupiť šesť paličiek. Volíera nie je vhodná do dažďa , málo odolná zlým poveternostným pomerom. Musí byť pod nejakou strieškou. Návod málo prehľadný bez opisu , nedostatočný. Zaslaný šrubovák nepoužiteľný. Po niekoľko hodinovom vylepšení , po prelakovaní a zakúpení nových doplnkov voliéra sa mi veľmi páči. Cena vzhľadom na náročné potrebné vylepšenie je veľmi vysoká.

Super

Táto voliéra poskytuje veľké a útulné miesto pre Vaše vtáky, kde budú môcť lietať a hrať sa, pričom zostanú v bezpečí. Táto nadmieru kvalitná voliéra poskytuje dostatok priestoru pre Vaše vtáky, zatiaľ čo tesné železné drôtené pletivo po celom obvode pomáha predchádzať nešťastným a neočakávaným nehodám. Konštrukcia železnej drôtenej siete umožňuje každodenné sledovanie vtákov a zaručuje im široký rozhľad do okolia, ako aj dostatok čerstvého vzduchu. Vonkajšia voliéra má kvalitný drevený rám, vďaka čomu je pevná a odolná. Zelená nepremokavá tkanina na streche ochráni klietku pred dažďom. Vtáci sa budú môcť pohybovať smerom hore aj dole vďaka rebríku. Výsuvný zásobník v spodnej časti klietky umožňuje ľahké čistenie klietky. Má dvojo dverí, z čoho sú jedny dostatočne veľké na čistenie a druhé malé na kŕmenie. Obe dvere sú uzamykateľné posuvnými západkami.

1zákazník odporúča produkt

Super